כתבות וסרטונים

מקרן Full HD לשימוש ביתי BenQ TH670 | חוות דעת | המלצה


מקרן BenQ TH670 הינו מקרן מהסידרה החדשה של חברת BenQ. המקרן מגיע ברזולוציה Full HD מה שהופך אותו למקרן חד יותר ועמוק יותר מהדגמים האחרים. BenQ יודעים לתת תמורה מצויינת למחיר וכמו תמיד, משווקים השנה מספר דגמי Full HD מעולים, שה BenQ TH670 הוא הראשון בסידרה עם יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.

דגם BenQ TH670 מגיע עם 3000 עוצמת הארה המספיקה בהחלט לחדרים מוארים. נגמרו הזמנים שחובה היה לכבות את האור בסלון בצפייה בטלויזייה. למקרן ניגודיות גבוהה 1:10,000 שזהו הסטנדרט היום לקבלת תמונה עמוקה בסצינות לילה חשוכות בסרטים ובסדרות טלויזיה. 

'בידור ביתי'

המקרן BenQ TH670 מאופיין על ידי היצרן כ'הום אינטרטיימנט' (בידור ביתי)- זאת אומרת, מתאים לשימוש הביתי, לחדר המשחקים או למרתף ויחד עם זאת יכול גם להתאים מאוד במשרד או בחדר הישיבות.

למקרן כניסת HDMI אחת מתאימה לרוב למשתמש הממוצע ועוד 2 כניסות מחשב. BenQ TH670 מגיע גם עם כניסה לדיסק און קי המשמשת בעיקר כאפשרות לצפייה אלחוטית דרך דונגל הנמכר בנפרד. יש לזכור שצפייה אלחוטית באמצעות חיבור דונגל קיימת בדגמים רבים והיא מתאימה לצפייה דרך הסמארטפון או המחשב הנייד. קצב הנתונים בטכנולוגיה זו מאפשר צפייה בתמונות, קבצים, מצגות וגלישה באינטרנט אך לא מאפשר לצפייה בסרטי קולנוע כבדים. לשם כך יש ערכות אלחוטיות אחרות הנמכרות בנפרד.

לסיכום

BenQ TH670 הולך להיות שלאגר לקראת יורו 2016 הבא עלינו לטובה. דרישות הצופים והאוהדים עולות משנה לשנה. אם בעבר היה מקובל לראות בבית עם מקרן משרדי, היום מקובל יותר לקחת מקרן למשרד כמו המקרן Full HD שיש בבית. BenQ TH670 עונה על כך מצויין. אז עם תג מחיר אטרקטיבי ומפרט גבוה המשלב רזולוציה ועומק תמונה, אין ספק שדגם BenQ TH670 הוא בחירה טובה ונבונה.

ואם ברצונך לראות אותו בהדגמה,
ניתן ליצור קשר במייל הבא

צור קשר

ואם עדיין לא הורדת את המדריך עם 21 טיפים שחייבים לדעת לפני רכישת מקרן Full HD

לחץ כאן 

 

שרון, מומחה למקרנים וקולונע ביתי

ינואר 2016

 

בחרו מותג
למעלה